İçeriğe geç
ANTALYA GELINARABASI
Sun Beach Park & Spa

Özel otel transferi

Antalya Havalimanı – Sun Beach Park & Spa Transferi

4 yıldızlı otel Side

Adres: Denizbükü Mevkii

Haritada gör
Havalimanına mesafe
68 km
Yolculuk süresi
~67 dk
Başlayan fiyat · araç başı
€55

Sun Beach Park & Spa hakkında

Sun Beach Park & Spa, Side bölgesinde, Antalya Havalimanı'na (AYT) yaklaşık 68 km mesafede yer alır. Özel transferle kapıdan kapıya yolculuk yaklaşık 67 dakika sürer. Şoförünüz sizi gelen yolcu salonunda isminizin yazılı olduğu tabelayla karşılar, bavullarınıza yardım eder ve Wi-Fi ile soğuk içeceklerin bulunduğu konforlu, klimalı araçla doğrudan otel girişine götürür.

Sun Beach Park & Spa transfer fiyatları

Fiyatlar araç başı ve tek yöndür. Gidiş-dönüş = 2 × tek yön.

  • Maybach VIP Vito

    5 yolcuya kadar

    €55

  • VIP Minibus

    9 yolcuya kadar

    €75

  • Large VIP Minibus

    12 yolcuya kadar

    €100

Her Transfere Dahil Olanlar

  • İsimle karşılama

    Şoförünüz Antalya Havalimanı gelen yolcu salonunda adınızın yazılı olduğu tabelayla sizi bekler.

  • Bagaj yardımı

    Bavullarınızı terminalden araca ve otel lobisine kadar taşırız.

  • Mercedes Vito ve VIP minibüsler

    Çiftler, aileler ve gruplar için VIP iç donanımlı, modern ve tertemiz araçlar.

  • Wi-Fi, TV ve ikramlar

    Ücretsiz Wi-Fi, TV ekranları, klima, soğuk su ve soft içecekler.

  • Özel, konforlu ve güvenli

    Araçta yalnızca siz ve yakınlarınız, belgeli şoförler ve tam yolcu sigortası.

  • Uçuş takibi

    Uçuşunuzu takip ederiz — erken ya da geç inseniz de şoförünüz ek ücret olmadan bekler.

  • 7/24 WhatsApp desteği

    Dilediğiniz zaman yazın; İngilizce, Almanca, Rusça, Felemenkçe ve Türkçe yanıt veriyoruz.

Sık sorulan sorular

Sun Beach Park & Spa Antalya Havalimanı'na ne kadar uzaklıkta?

Sun Beach Park & Spa, Antalya Havalimanı'na (AYT) yaklaşık 68 km mesafededir. Trafiğe bağlı olarak yolculuk yaklaşık 67 dakika sürer.

Antalya Havalimanı'ndan Sun Beach Park & Spa oteline özel transfer ne kadar?

Sun Beach Park & Spa özel transfer fiyatları araç başı (tek yön) €55'dan başlar — kişi başı değildir. İsimle karşılama, bagaj yardımı ve soğuk içecekler dahildir.

Şoför beni Antalya Havalimanı'nda nerede karşılayacak?

Şoförünüz gelen yolcu salonunda adınızın yazılı olduğu tabelayla bekler. Uçuşunuzu takip ettiğimiz için rötarlarda ek ücret alınmaz.

Bu transferi ayırt

Antalya Havalimanı'ndan (AYT) Sun Beach Park & Spa (Side) oteline özel transfer: 68 km, yaklaşık 67 dakika. Araç başı sabit fiyat, isimle karşılama ve 7/24 WhatsApp desteği.

Özel Transfer Arama

Side bölgesindeki diğer oteller

Tüm oteller